Preskočiť na obsah
Ján Košík

Administratíva a podporné služby

Ján Košík

Generálne čistenie budov

Obec
Michalovce
Od roku
2025
IČO
56 701 136

Ján Košík

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
071 01 Michalovce
Na trhu od
1. januára 2025
IČO
56 701 136
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Košík

Ján Košík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Michalovce. Podniká od 1. januára 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad čistiace a upratovacie služby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Košík
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 701 136
Dátum vzniku
1. januára 2025
Miesto podnikania
071 01 Michalovce
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-32948
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Košík zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Košík?

Miesto podnikania je v obci 071 01 Michalovce.

Čím sa Ján Košík zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: čistiace a upratovacie služby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….

Aké je IČO – Ján Košík?

IČO je 56 701 136.

Odkedy podniká Ján Košík?

Podnikanie začalo 1. januára 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Košík podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-kosik-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.